POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Oldsmobile Delta Eighty-Eight Royale Brougham
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Jesteśmy rodziną miłośników starych, pięknych, amerykańskich samochodów. Nasza przygoda z nimi zaczęła się od Oldsmobile Delta Eighty-Eight Royale Brougham, w oryginalnym bordowym malowaniu z białym dachem. Amerykańskie fury to dla nas nie tylko pasja ale też możliwość poznania ciekawych ludzi, wspólne przejażdżki i długie rozmowy o ikonach motoryzacji. Nasze auto budzi zainteresowanie zarówno na corocznych zlotach klasyków oraz na na odwiedzanych muzycznych festiwalach. Jest więc czynnie w użyciu przynosząc radość z jazdy i niezapomniane wspomnienia. Połączyliśmy miłość do samochodów z miłością, która łączy ludzi. Nastawiamy się na rozwój i poszerzanie kolekcji tych wspaniałych aut.

Niech miłości na świecie będzie jak najwięcej!

Na prośbę znajomych, zaczęliśmy ich wozić Oldsmobilem do ślubnego kobierca. I tak powstał pomysł na wynajem samochodu do ślubu. Cieszymy się widząc jak przejażdżka furą z epoki rysuje uśmiechy na twarzach naszych młodych par. Jako motoryzacyjni maniacy, dbamy o to aby nasze auto na ślub jechało zawsze doskonale przygotowane. Wiemy, że detale mają znaczenie, dlatego spełniamy wszystkie Wasze zachcianki. Zapach wnętrza, ulubiona muzyka, pozytywna energia – wszystko po to aby ten przejazd był dla Was niezapomnianą przyjemnością i chwilą relaksu.

OLDSMOBILE
DELTA EIGHTY-EIGHT ROYALE BROUGHAM

Samochód z ’89 roku będący dziewiątą z kolei generacją długiej historii modelu Eighty-Eight. Auto w wiśniowym kolorze z dodającym wdzięku eleganckim białym dachem. Chromowane wykończenie podkreśla detal i smukłą sylwetkę pojazdu. Jego sercem jest pięknie brzmiący silnik V6 3,8L połączony z automatyczną skrzynią biegów. Olds dowiezie Was do ślubu, jasnym, komfortowym wnętrzem o wyjątkowym klimacie.

REZERWACJA

Cieszymy się, że zainteresował Cię nasz samochód. Aby zarezerwować termin potrzebujemy kilku niezbędnych informacji. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej, dzięki której poznasz nas bliżej.
Ślubne fury
tel.509040689
email:kontakt@slubnefury.pl
http://www.slubnefury.pl