POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zabytkowy Śnieżnobiały Jaguar Daimler 6m Długości Piękna Limuzyna!
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
NAJPIĘKNIEJSZE SAMOCHODY WESELNE, KTÓRE MUSISZ ZOBACZYĆ! Samochody i limuzyny do ślubu, wraz z kierowcą z naszej bogatej kolekcji aut ZABYTKOWYCH. Nasze samochody ślubne charakteryzują się niesamowitą elegancją, klasą i gracją. Marki MERCEDES JAGUAR oraz auta PRL-Syrenka 105. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Luksusowe Ślubne aby dokładniej zapoznać się z opisami naszych aut i galerią.
SAMOCHODY ZABYTKOWE oferta Jaguar Daimler pozostałe auta luksusoweslubne

Śnieżnobiały Jaguar Daimler Limousine Premium do Ślubu

Potężna i reprezentacyjna limuzyna na najwyższym poziomie idealnie oddająca prestiż i dostojność.

Limuzyna wzbudziła zachwyt i uwielbienie także u samej Królowej Anglii jak również cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych nowożeńców. To przestronne brytyjskie auto do ślubu o długości aż 6 metrów, wspaniale prezentuje się i nadaje wyjątkowego iście królewskiego klimatu każdej ceremonii.
Limuzyna ślubna czaruje błyszczącym lakierem w kolorze niezwykłej śnieżnej bieli oraz idealnie dobraną oryginalną czarną i jasno szarą tapicerką, wykonaną ze skóry naturalnej. Niepowtarzalny klimat tego samochodu do ślubu tworzy przestronne, bo siedmioosobowe wnętrze kabiny. Tylna kabina auta z pewnością zapewni Pannie Młodej oraz Panu Młodemu komfortowy przejazd oraz wsiadanie i wysiadanie z pełną gracją i elegancją.

Cena wynajmu 1000 zł, pakiet ślubny obejmuje 4 godziny usługi + w cenie podstawowa dekoracja auta, dodatkowo płatna atrakcyjna i bardzo popularna forma zdobień żywymi kwiatami.
Zadbaj o to, by Twój Dzień Ślubu na długo pozostał Ci w pamięci. Działamy kompleksowo – przygotujemy samochód zgodnie z Państwa życzeniem i dobierzemy stosowne dekoracje a nasz elegancki szofer dowiezie Państwa bezpiecznie do celu – priorytetem jest dla nas bowiem niezawodność, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.
Luksusowe Ślubne
tel.533172175
email:@