POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Nestor Baron, Austin Princess, Cadillac De Ville
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zapraszam do wynajęcia wyjątkowych samochodów do ślubu i na inne uroczystości.

Szykowne auto retro “NESTOR BARON” to KLASA, STYL i ELEGANCJA. Samochód 5-cio osobowy, niecodzienny, pochodzący z lat 30-tych (replika). Długa maska, duże i okrągłe reflektory, szprychowe koła. Siedzenia wykonane z delikatnej skóry pokryte haftem, niepowtarzalne połączenie drewna i pokaźna ilość chromowanych elementów. Nadwozie tego przepięknego samochodu pokryte jest błyszczącym lakierem w kolorze kremowo-bordowym.

Zabytkowy “CADILLAC DE VILLE” z 1966 roku to AMERYKAŃSKI SEN o LUKSUSIE i STYLU.
Największy kabriolet świata mierzący 5,7 m o potężnym i przepięknie brzmiącym silniku 7,7 litra V8. Auto posiada automatyczną skrzynie biegów, elektrycznie składany biały dach, elektryczne szyby, błyszczący lakier w kolorze czerwonym i ogromne kanapy pokryte białą skórą zmieszczą aż 6 osób.

AUSTIN PRINCESS to zabytkowa potężna limuzyna w kolorze białej perły z 1960 roku. Jest przestronna i luksusowa, mierzy 6,5 m długości, 1,90 m szerokości, pomieści aż 8 osób. Jeden taki egzemplarz w Polsce !!!
W środku ponadczasowy luksus. Wnętrze wykończone jest naturalnym drewnem orzechowym i skórzaną tapicerką w kolorze białym. Posiada mini bar z szampanem i napojami. Państwo Młodzi wraz ze świadkami mogą w nim spokojnie odbywać komfortową podróż.

Austin Princess to limuzyna przestronna, stworzona do jazdy w pełnej elegancji i dostojeństwa. Posiada szklaną przegrodę, która oddziela kabinę szofera od pasażerów. Zapewnia maksymalną swobodę oraz intymność. Auto retro ma specjalny stopień ułatwiający podróżującym wsiadanie i wysiadanie.

Każda Pani Młoda, nawet najbardziej wymagająca będzie czuła się jak królowa.

Dzień ślubu powinien być wyjątkowy dlatego nasze samochody również takie są. Są nie tylko wygodne, elegancki ale przede wszystkim niecodzienny. Osoby, które nam zaufają, długo będą wspominać wspaniałe chwile spędzone z nami.

W prezencie dla Państwa Młodych: butelka schłodzonego szampana, przybranie samochodu, tablice okolicznościowe i sasja zdjęciowa z autem.

W razie niepogody nasze auta posiadają składany dach i ogrzewanie, są dużo ładniejsze w rzeczywistości. Zapraszamy do obejrzenia osobiście ul.Baletowa 125,W-wa

Działamy na terenie Warszawy i okolic ale żadna odległość nie jest dla nas przeszkodą.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, propozycje i oczekiwania

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu i e-mail.

W wiadomości prosimy o podanie danych kontaktowych, miejsca i trasy przejazdu samochodem oraz daty i godziny uroczystości/wydarzenia.
My Car
tel.505200667
email:biuro@samochod-do-slubu.com.pl
http://www.samochod-do-slubu.com.pl