POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Just *Married* Chrysler *300c*
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Just Married

To marka, która zrodziła się z połączenia zamiłowania do motoryzacji, młodzieńczej energii i potrzeby chwili. Projekt jest skierowany do Młodych Par poszukujących auta do ślubu. Wyruszając w najważniejszą podróż swojego życia, warto zrobić to w odpowiednim stylu.

Oferujemy auta do ceremonii ślubnej marki Chrysler 300c HEMI w kolorze kremowym (ecru), które posiadają jednostki napędowe o sportowym zacięciu i niebywałej dynamice. Mając na uwadze komfort jazdy Młodej Pary, limuzyny Just Married zostały bogato wyposażone, czego przykładem jest skórzane, kremowe wnętrze, podkreślające wysoki standard.

O bezpieczeństwo zadba wykwalifikowany kierowca z doświadczeniem, który posłuży towarzystwem, radą i pomocą w tej wyjątkowej chwili. Ponadto dołożymy wszelkich starań, aby nasz kierowca wyglądał stosownie do okazji, czyli gustownie i z klasą – w dobrze skrojonym garniturze.

Dbając o jakość naszej marki podejmujemy współpracę z godnymi zaufania przedstawicielami branży ślubnej m. in. w zakresie dekoracji pojazdu.

Z uwagi na niepowtarzalny charakter uroczystości, naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Młodej Pary.
Just *Married*
tel.733112400
email:@