POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


WARTO !!! SAMOCHÓD AUTO DO ŚLUBU
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Oferuję wynajęcie samochodu do oprawy uroczystości ślubnej oraz przyjęcia weselnego w okolicach Dębicy, Tarnowa, Rzeszowa, Mielca, Krosna, Krakowa. Możliwe również wynajęcie na inne imprezy okolicznościowe.

W tym wyjątkowym dniu zapewnijcie sobie komfort jazdy w niepowtarzalnym stylu.

Oferta dotyczy nowego salonowego (XI.2016r.) samochodu Nissan Qashqai w kolorze białej perły, w bardzo bogatej wersji wyposażenia, z przeszklonym dachem i skrzynią automatyczną. Samochód typu crossover jest bardzo cichy, wygodny i komfortowy, posiada elektroniczną klimatyzację dwusferową oraz pojemny bagażnik, zapewnia wygodniejsze wsiadanie i wysiadanie niż inne samochody typu limuzyny.
W zależności od życzeń Klienta, samochód może wystąpić w przybraniu jak na zdjęciach lub w innej kompozycji (w cenie wynajmu). Istnieje możliwość dowolnego przystrojenia auta zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Jazdę umilać będzie doświadczony, uśmiechnięty, elegancko ubrany kierowca , który zapewni pełen profesjonalizm i Państwa zadowolenie z wykonywanych usług.

Oferta weselna obejmuje:
- przyjazd po Pana Młodego
- przejazd do Panny Młodej
- przejazd do Kościoła/Urzędu Stanu Cywilnego
- przejazd na przyjęcie weselne
- przejazd na sesję zdjęciową (50 zł)
- oprawa muzyczna - tzn. jeśli Goście będą składali życzenia pod kościołem mogę to umilić spokojną muzyką instrumentalną - GRATIS ;-)

Wszelkie ustalenia indywidualnie.

Ceny za wynajęcie: od 350zł, ostateczna kwota jest ustalana indywidualnie na podstawie wymagań konkretnego Klienta i odległości.
Grzegorz Duszlak
tel.732807399
email:@