POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


HOTEL WAMBIERZYCE
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Hotel Wambierzyce to hotel pełen ciepła, który posiada niebanalnie urządzone wnętrze pełne przytulności, jaką mogą dać tylko przedmioty piękne i mające swoją historię. Każdy pokój jest urządzony w innym stylu, lecz wszystko posiada swój niepowtarzalny urok i ciepło. Meble, które znajdują się w dużej sali koncertowo - bankietowej, kawiarni oraz restauracji zostały wykonane na specjalne zamówienie, według starych wzorów.

Hotel oddaje do dyzpozycji gości stylowe pokoje oraz apartamenty, jednocześnie zapewniające nowoczesny komfort. Ich wyposażenie stanowią między innymi łazienka, telewizor oraz telefon. Ogólnie posiadamy 60 miejsc noclegowych.

Tutaj również organizujemy różne rodzinne imprezy okolicznościowe, a dodatkową atrakcją dla Gości organizujących wesela jest prezent w postaci apartamentu dla Nowożeńców na noc poślubną.

Restauracja hotelowa proponuje specjały kuchni polskiej oraz europejskiej. Specjalizujemy się w organizacji uroczystych bankietów, przyjęć oraz imprez okolicznościowych z różnorodnymi daniami, w zależności od upodobań kulinarnych. Naszą atrakcją są imprezy plenerowe organizowane w altanie z grillem.

Na Państwa życzenie:
- Sprowadzimy wymarzoną Mega Gwiazdę polskiej sceny muzycznej
- Wystąpi przed Państwem prawie każdy Polski Kabaret
- Zapewniamy transport Gości po imprezie

A poza tym ......................................Spełniamy marzenia !!!!
HOTEL WAMBIERZYCE
tel.0
email:@