POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


LUKSUSOWA LIMUZYNA LINCOLN 9-OS PEŁEN KOMFORT
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Oferujemy państwu wynajem luksusowej 9-osobowej limuzyny Lincoln Town Car.

Samochód ten jest idealny na takie okazje jak :

* Ślub
* Wieczór panieński
* Spotkania biznesowe
* Studniówki
* Chrzty
* Urodziny
* I Komunie Św.
* Oraz wiele innych okazji

Nasza limuzyna wyposażona jest w znakomity barek dostosowany specjalnie do potrzeb klientów, niesamowicie wygodne skórzane fotele zapewnią państwu komfort jazdy a efekty świetlne pozwolą państwu docenić czar i urok tego samochodu.

Ponadto dysponujemy szerokim wyborem dekoracji ślubnych które nie są już wliczane w cenę usługi. Proponujemy także darmowy dojazd do klienta (w ograniczeniu do 30 km) oraz również za darmo wybór ciekawych tablic rejestracyjnych, bądź imiennych robionych na zamówienie, które po zakończeniu usługi otrzymujecie państwo od nas na pamiątkę . Młoda para otrzymuje również od kierowcy okolicznościowego szampana oraz możliwość skorzystania z naszych własnych trunków. Małżeństwo to decyzja na całe życie, tak więc podejmując ją powinniśmy być świadomi że jest to również pamiątka, a przyjazd na ślub taką limuzyną zapewni państwu komfort, atrakcję dla was i dla gości oraz moc niezapomnianych wrażeń .

Cena usługi do uzgodnienia telefonicznie bądź indywidualnie. Limuzyna jest bardzo zadbana.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zapraszamy do obejrzenia samochodu na żywo,dopiero wtedy dostrzegą państwo jej prawdziwy urok.
LINCOLN 9-os.
tel.697761654
email:@
http://www.limuzyna-wejherowo.eu