POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


MANUFAKTURA GWIAZD - wynajem mercedesów
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Manufaktura gwiazd jest firmą, oferującą Państwu wynajem luksusowych Mercedesów. Posiadamy pojazdy osobowe oraz busy. Specjalizujemy się w branży weselnej, ale istnieje także możliwość wynajmu naszych pojazdów na innego typu uroczystości.

Wybór Mercedesa jako marki przewodniej w naszej firmie nie jest przypadkowy. Trójramienna gwiazda, jest czymś więcej niż znakiem firmowym. Jest gwarancja perfekcyjnie zintegrowanego zespołu detali najwyższej jakości. Luksus, prestiż, niezawodność, oryginalność to cechy samochodów klasy premium w której od lat Mercedes-Benz pełni rolę niekwestionowanego lidera.

Ceny wynajmu Mercedesów na obsługę uroczystości weselnej zaczynają się od 500zł,
a busa 100zł/godz. (w pakiecie zniżki oraz możliwość większej negocjacji ceny)

Dla nas każdy klient jest wyjątkowy i ma różne potrzeby dlatego też wszystkie warunki wynajmu są negocjowane indywidualnie. Jako firma zawieramy z Państwem umowę, która jest gwarancją wykonania usługi.
Posiadamy różne rodzaje dekoracji oraz tablic weselnych, które są wliczone w cenę. Istnieje także możliwość dekorowania pojazdu we własnym zakresie.

Zapraszamy do współpracy.!!!!!!SUPER OFERTA!!!!!

cena wynajmu samochodu obejmuje zniżkę do 50% na wykonanie fryzur ślubnych oraz make up Pani i Pana młodego w salonie urody Atelier Fryzjerskie K&D w Żorach przy ul. Ogrodowej 29
MANUFAKTURA GWIAZD
tel.604606238
email:manufakturagwiazd@gmail.com
http://www.manufakturagwiazd.com