POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Mercedes W115 & Mercedes W123 USA
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Oferuję Państwu możliwość wynajęcia nietuzinkowych samochodów, jakimi są Mercedes W115 oraz Mercedes W123 w wersji USA.

Są to samochody wyjątkowe, potrafiące uświetnić swoją obecnością każdą uroczystość. Zwracają na siebie uwagę, malują uśmiech na twarzach przechodniów oraz innych użytkowników dróg. Sprawiają niesamowite wrażenie cofnięcia się w czasie, dając tym samym namiastkę okresu, w którym produkowano prawdziwie eleganckie i trwałe samochody posiadające duszę.

Mercedes W115 zwany również Strich Acht został wyprodukowany w 1973 roku, jest to pierwsza seria wyposażona w silnik 200d o legendarnym wręcz brzmieniu. Czarny, reprezentacyjny lakier oraz kremowe wnętrze sprawiają, że samochód wygląda bardzo gustownie i elegancko. Na pokładzie zawiera mnóstwo nietuzinkowych detali, które uprzyjemniają jazdę tym klasycznym samochodem. Mercedes nie posiada klimy, ale jak to mawiają - jest klimat :)

Mercedes W123 w wersji USA. Rocznik 1985 w kolorze Champagner 300 Turbodiesel ze skrzynią automatyczną. Na wyposażeniu wszystko, co można byłoby sobie wymarzyć w tamtym okresie, m.in. kremowe skóry, elektryczne szyby, elektryczny szyberdach, tempomat, klimatyzacja, drewno i wiele innych. Samochód niesamowicie elegancki, szybki i bardzo komfortowy. Jazda tym samochodem to przyjemność sama w sobie, a bogate wyposażenie dodatkowo umila każdą, nawet najkrótszą podróż.

Waszą podróż!

Zapraszam do skorzystania z oferty Neoklassik!

Gwarantuję uśmiech od ucha do ucha!
neoklassikcars
tel.728524815
email:info@neoklassik.com
https://www.facebook.com/neoklassikcars