POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


DOM WESELNY "STEFAN"
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Dom Weselny "STEFAN" dysponuje dwiema, niezależnymi salami bankietowymi: na 120 osób oraz na 40 osób Można tu zorganizować wesele nawet na 160 osób, przeznaczając mniejszą salę na tańce, a większą na konsumpcję


Urządzamy przyjęcia: weselne, pożegnalne, imieninowe, jubileusze,itp.
Sale są klimatyzowane, estetyczne, duże, przestronne i funkcjonalne. Wyposażone w duże stoły i wygodne krzesła, zapewniając klimat dobrej zabawy i swobodnej rozrywki. Na zapleczu mamy dobrze wyposażoną kuchnię, zdolną do obsługi znacznie większych imprez. Dostarczamy również smaczne posiłki, na pięknie udekorowanych półmiskach na imprezy organizowane w domach naszych Klientów, czy na wolnym powietrzu. Nasze przysmaki są dobrze wspominane również daleko od Lubina. Obiekt położony jest na ogrodzonej posesji, wyposażonej w parking oraz zawsze zielony, naturalny miniplener. W pobliżu (ok. 50mb) znajdują się miejsca noclegowe w dwóch hotelach.
Naszymi gośćmi byli już dwukrotnie artyści Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze, Ryszard Rynkowski oraz Natalia Kukulska. Nasi Goście zawsze dziękują za miłą obsługę, smaczne posiłki, niezapomnianą atmosferę zabawy i rozrywki w naszym lokalu. Najlepszą rekomendację uzyskacie Państwo właśnie od nich - od naszych Gości, mieszkańców Lubina i okolic, którzy już przed Wami skorzystali z naszych usług.
DOM WESELNY "STEFAN"
tel.509131341
email:stefanzus@op.pl
http://www.wesela.lubin.pl