POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


HOTEL MARIA
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
W ciągu ostatnich siedemnastu lat, w Hotelu Maria zorganizowanych zostało prawie 200 wspaniałych i niezapomnianych uroczystości weselnych. Każde wesele było inne i specyficzne. Do każdego wesela podchodzimy z entuzjazmem i każdą taką uroczystość traktujemy jak szczególne wyzwanie, starając się zaspokoić wszelkie wymagania Państwa Młodych oraz Gości weselnych.

W hotelu znajdują się dwie, połączone ze sobą sale bankietowe, z których cztery wyjścia wychodzą wprost do parku lub na tarasy hotelowe. Układ sal pozwala na organizację wesela do 150 osób, a w sezonie letnim, przy wykorzystaniu tarasów nawet do 200 osób.

Menu weselne ustalamy w drodze uzgodnienia dlatego zawsze proponujemy najpierw niezobowiązujące spotkanie, na którym poznalibyśmy Państwa oczekiwania a jednocześnie mielibyśmy okazję zaprezentować osobiście naszą ofertę weselną i przedstawić Państwu

Standardowe menu weselne obejmuje pełne, wielodaniowe menu, lampkę szampana, napoje zimne i gorące, chleb i sól dla nowożeńców, obsługę kucharską i kelnerską. Jeżeli w drodze ustaleń nie zostaną dokonane inne uzgodnienia, w skład menu weselnego nie wchodzą ciasta i tort.
HOTEL MARIA
tel.500110818
email:recepcja@hotel-maria.pl
http://www.hotel-maria.pl