POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


AUTO DO ŚLUBU INFINITI FX37 i FX 35
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Pragnę zaoferować Państwu przejazd do ślubu bardzo eleganckim, stylowym, czarnym Infiniti FX35 i FX 37, które udostępnię wraz z profesjonalnym, miłym i odpowiednio ubranym kierowcą.

INFINITI to Japońska marka luksusowych samochodów osobowych . Auto posiada przestronne i niezwykle komfortowe wnętrze. Prezentowany model FX 35 i 37, posiada pełne wyposażenie i doskonale nadaje się jako pojazd dla młodej pary i nie tylko. Oferuję również wynajem samochodu wraz z kierowcą na inne uroczystości takie jak bankiety, komunie, chrzciny, osiemnastki, studniówki, wieczory kawalerskie, panieńskie oraz inne dowolne okazje.

Cena to 350zł za Fx35 i 500 zł za Fx37 . dotyczy wynajmu auta na 6 godzin. Jeżeli chcą Państwo wynająć auto na dłużej, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia ceny. Nie wliczamy czasu dojazdu do Państwa.

INNE DNI POZA SOBOTĄ 25% TANIEJ

Na terenie Poznania i okolic (do 50km.) dojazd GRATIS. GRATIS OTRZYMUJECIE PAŃSTWO PRZYSTROJENIE AUTA. MAMY SZEROKI WYBÓR STROIKÓW DO WYBORU. Istnieje również możliwość przystrojenia samochodu we własnym zakresie. Wszystkie Państwa postanowienia i życzenia zawarte są w pisemnej umowie. Działam na terenie wielkopolski ( po ustaleniach również w innych województwach ).
Mariusz Biedrzycki
tel.795502818
email:@