POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


CENTRUM GASTRONOMICZNE NELSON
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest dobra atmosfera podczas firmowych spotkań. Odciążymy Cię w ich organizowaniu, gdyż mamy doświadczenie i jesteśmy w tym naprawde dobrzy. Na powietrzu czy pod namiotem ,
Centrum Gastronomiczne Nelson zrealizuje każdą sugestię tak, by imprezy plenerowe i integracyjne, konferencje i szkolenia zostały na długo zapamiętane.

Wspólnie znajdziemy najlepsze miejsce do odbycia niezapomnianej imprezy integracyjnej. Sprawimy, że Twoi pracownicy, przyjaciele,rodzina na długo będą mieć w pamięci chwile spędzone przy starannie dobranej muzyce, do Twojej imprezy. A smak serwowanych potraw, będzie kojarzony z chwilami spędzonymi wśród najbliższych.

To, co podkreśli uroczysty charakter każdej imprezy, to wspaniała dekoracja. Wyszukana i z klasą - będzie odzwierciedleniem Twojego gustu i realizacją Twego pomysłu. Dysponując materiałami technicznymi, jesteśmy w stanie spełnić każdą Twą ideę i dopełnić wizji idealnego spotkania. Jako element dekoracji możemy wykorzystać fontannę czekoladową, która jest nie tylko przyjemna dla oka, ale i dla podniebienia.
CENTRUM GASTRONOMICZNE NELSON
tel.600316599
email:k.kasperska@nelson.pl
http://www.nelson.wroclaw.pl