POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


JULIETTE ATELIER
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
DEWIZĄ NASZEGO SALONU SUKIEN ŚLUBNYCH JEST ŚWIADCZENIE USŁUG NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Panna Młoda jest najważniejsza nie tylko w dniu swojego ślubu. Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po finalny odbiór kreacji, zespół Atelier Juliette dokłada wszelkich starań, abyście czuły się wyjątkowo! Nasz zespół kształtował się przez wiele lat. Obecnie pracują dla nas wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, posiadający szerokie kompetencje. Pozwala nam to zagwarantować najwyższą jakość obsługi i w pełni profesjonalne doradztwo. Oferowane przez nasz warszawski salon suknie ślubne wykonane są wyłącznie z doskonałej jakości tkanin.

MATERIAŁY

Materiały poddajemy starannej selekcji, pragnąc wprowadzić do kolekcji wyłącznie te, które zachwycają swą oryginalnością. Dzięki temu możemy przedstawić Wam prawdziwie unikatowe kreacje. Jako zespół stale się rozwijamy, poszukujemy nowych rozwiązań i ulepszamy już istniejące. Pragniemy wyeliminować wszystkie niedoskonałości z procesu powstawania sukni ślubnej tak aby obsługa od początku do końca przebiegała bez zarzutu.

POZNAJ NASZE KOLEKCJE SUKNI ŚLUBNYCH
W naszym salonie przy ul. Mokotowskiej 7 w Warszawie czekają na Was oryginalne kolekcje pięknych sukni. Jedwabne lub koronkowe suknie, atrakcyjne cenowo – nasz asortyment z pewnością trafi w gusta każdej Panny Młodej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym wachlarzem oferowanych przez nas kreacji.
JULIETTE ATELIER
tel.790287090
email:SALON.JULIETTE@GMAIL.COM
http://www.juliette.com.pl