POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Atelier Sukien Ślubnych
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
JUSTYNA JUDA & MARTA PIETKIEWICZ
projektantki, absolwentki wydziału Projektowania Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.
Nasza pracownia istnieje od 15 lat. Naszym głównym celem jest stworzenie w naszej pracowni unikalnego miejsca, w którym klientki poszukujące indywidualnego podejścia, otrzymają fachową pomoc w wybraniu odpowiedniej kreacji. W naszych projektach stawiamy na wydobycie naturalnego piękna i osobowości panny młodej, idealnie dopasowujemy fason do proporcji sylwetki, a styl do urody i upodobań. Zapewniamy też pomoc w doborze dodatków i całej stylizacji ślubnej, a wszystko w sympatycznej i intymnej atmosferze, z dala od zgiełku i masowego podejścia typowych salonów ślubnych.
Do dyspozycji klientek przygotowujemy coroczne kolekcje. Można wybrać model z kolekcji gotowej lub zamówić jedyną w swoim rodzaju, wyjątkową suknię tylko dla siebie. Gotowe wzory są dostępne do przymierzenia w naszej pracowni. Każdy z nich jest wykonywany na miarę. Wprowadzamy również ewentualne modyfikacje do projektu, zgodnie z życzeniem klientki. Proponujemy kompletną stylizację: od projektu sukni po dobór dodatków i najbardziej odpowiedniej fryzury tak, aby wszystkie elementy tworzyły spójny wizerunek panny młodej.
WSPÓŁPRACA
Najkrótszy czas wykonania kreacji wynosi od 3 do 4 tygodni. W przypadku najbardziej popularnych miesięcy letnich terminy mogą wydłużyć się nawet do 6-7 miesięcy. Krótsze terminy realizujemy w miarę naszych możliwości czasowych.
Nasza pracownia nie przyjmuje zamówień na kopiowanie sukien ze zdjęć. Przyniesione przez klientkę zdjęcia traktujemy tylko jak inspirację do stworzenia indywidualnego projektu.
Juda & Pietkiewicz
tel.507174047
email:info@juda-pietkiewicz.com
http://www.juda-pietkiewicz.com