POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


PROMESA SALON SUKIEN ŚLUBNYCH
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Salon PROMESA pojawił się w świecie mody ślubnej w 2000 roku.
Wychodząc naprzeciw nowym trendom oraz chcąc sprostać oczekiwaniom klientek w naszym salonie prezentujemy najnowsze kolekcje znanych i cenionych firm polskich i zagranicznych.
Obecnie jesteśmy jedynym dystrybutorem hiszpańskiej marki Villais i Sarah Bride których styl, pasja i poświecenie jest cenione na całym świecie.
Dzięki kreatywności i zangażowaniu naszych projektantów, suknie ślubne są szyte na miarę, zgodnie ze wskazówkami i upodobaniami naszych klientów. Możliwość modyfikacji gorsetu, trenu, koloru lub wzoru sprawia, że suknia ślubna staje się unikatowa i wyjątkowa.
Dodatkowym atutem naszego salonu są dodatki ślubne stanowiące wspaniałe dopełnienie stroju, tworząc go jeszcze bardziej indywidualnym i niepowtarzanym. Oferujemy wysokiej klasy welony koronkowe, gładkie lub ozdabiane kryształami Svarowskiego, etole, biżuterię oraz obuwie.
W salonie Promesa mogą Państwo liczyć na profesjonalną i fachową pomoc popartą jedenastoletnim doświadczeniem w branży ślubnej. Dobierając suknię kierujemy się nie tylko gustem i wskazówkami przyszłej panny młodej ale również bierzemy pod uwagę jej styl, typ urody a także osobowość. Szczególnie dbamy o to, by przyszła panna młoda wybrała swoją suknię w miłej i magicznej atmosferze.
*Na naszej stronie internetowej prezentujemy niektóre fasony. Aby zapoznać się z całą kolekcją serdecznie zapraszamy do salonu . Zadzwoń i umów się już teraz.
Promesa
tel.228318750
email:PROMESA@POST.PL
http://www.promesa-slubne.pl