POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


LADY BRIDE Komis Sukien Ślubnych
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Komis sukien ślubnych LADY BRIDE powstał z myślą o Pannach Młodych poszukujących sukni ślubnej w bardzo dobrym stanie za przystępną cenę. Panny, którym zależy na sympatycznej i kompleksowej obsłudze, zapraszamy do naszego komfortowo i elegancko urządzonego lokalu. Panie, które chciałyby dać swoim sukniom ślubnym "drugie życie", zapraszamy do wstawienia sukni w nasz komis.

Jeśli chcesz kupić suknię ślubną, masz do wyboru wiele pięknych salonów. Niestety ceny nowych sukien potrafią przyprawić o zawrót głowy. Ilość używanych sukien jest ogromna, lecz większości z nas zależy na szerokim wyborze w jednym miejscu oraz na pewności, że suknia faktycznie jest w bardzo dobrym stanie. „Zwiedzanie” prywatnych mieszkań wymaga dużo czasu a w wielu z nich ciężko o zapewnienie komfortu. Komis oferuje zalety salonu, zapewniając jednocześnie, że Twój wydatek będzie przynajmniej o połowę niższy. Posiadamy także własne zaplecze krawieckie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać przeróbki sukni dostosowane do indywidualnych wymagań Klientek. Obejrzyj naszą kolekcję sukien i umów się na przymiarki.

Jeśli chcesz sprzedać suknię, możesz spróbować własnych sił. Jednak wstawiając suknię do komisu, zwiększasz prawdopodobieństwo sprzedaży, ponieważ komis jest odwiedzany przez wiele osób. Nie musisz poświęcać czasu na działania promocyjno-sprzedażowe a także unikasz dyskomfortu przyjmowania klientów we własnym mieszkaniu. Duży wybór, kompleksowa i profesjonalna obsługa a także elegancki, ślubny klimat sprawiają, że Pannie Młodej łatwiej jest podjąć decyzję. Brak opłaty za wstawienie sukni powoduje, że w razie gdyby suknia się nie sprzedała, komis nie pobierze od Ciebie nawet złotówki. Zamów bezpłatną wycenę Twojej sukni.
LADY BRIDE
tel.535260628
email:kontakt@ladybride.pl
http://www.ladybride.pl