POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Salon Ślubny La Mariee Warszawa
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Suknie w salonie służą jedynie jako wzory do przymierzania. Jeśli chcesz kupić suknię, musisz zamówić ją przynajmniej 4 – 6 miesięcy przed datą ślubu. Ten termin ma swoje uzasadnienie. Przede wszystkim, większość sukien, które sprzedajemy, sprowadzamy z zagranicy. Suknia musi zostać tam uszyta, a następnie trafić do naszego salonu. To zabiera mnóstwo czasu. Ponad to konieczne jest wykonanie przymiarek i naniesienie ewentualnych korekt, aby suknia dobrze leżała. Jeśli do ślubu pozostało mało czasu (poniżej 4-5 miesięcy), skontaktuj się z nami, ponieważ w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość skrócenia wymaganego czasu i szybsza realizacja zamówienia. Przy zamówieniu należy wpłacić 50% wartości sukni tytułem zadatku.

Co zrobić, jeśli chcesz zamówić suknie, a brakuje gotówki koniecznej do podpisania umowy? Porozmawiaj ze sprzedawcą. Znajdziemy wyjście z tej sytuacji, np. rozkładając całą kwotę na mniejsze raty.
Wypożyczenie sukni na Twój ślub w salonie La Mariee
Większość fasonów, które mamy w salonie, można wypożyczyć. W przypadku wypożyczenia, ważne jest jak najszybsze zarezerwowanie sukni, gdyż ich ilość jest ograniczona. Przy podpisaniu umowy wypożyczenia należy wpłacić 50% ceny. Cena wypożyczenia sukni wynosi zazwyczaj od 70% do 50% ceny kupna. Koszt czyszczenia sukni jest wliczony w cenę. Około 2 tygodni przed datą ślubu odbywają się przymiarki, podczas których dopasowujemy suknię. W dniu odbioru – najczęściej w czwartek przed ślubem – kreacja jest dopasowana i czysta. Suknię należy zwrócić w ciągu 7 dni w takim stanie, w jakim jest.
Zmiany w modelu sukni
Jeśli suknia ogólnie bardzo Ci się podoba, droga Panno Młoda, ale przeszkadza Ci jakiś drobny element lub chciałabyś coś dodać, powiedz nam o tym. Możliwe jest naniesienie praktycznie wszelkich zmian. Odradzimy jednak zmianę czegoś, co wpłynęłoby niekorzystnie na efekt końcowy i mogłoby Cię potem rozczarować.
Dodatki dla Pań
W salonie czeka na Państwa bogata oferta dodatków. Stawiamy na PERFEKCYJNĄ PANNĘ MŁODĄ, dlatego oprócz samej sukni oferujemy akcesoria, które są specjalnie dobrane do każdej kreacji. Welony i bolerka mają te same hafty, motywy koronek oraz aplikacje. Według nas welon to nieodłączny atrybut Panny Młodej. Jest magiczny – jak miłość – na całe życie. Budzi on wielkie emocje – wzruszenie, radość, zaskoczenie. Pięknie wygląda na zdjęciach i we wspomnieniach.

W La Mariee mamy w sprzedaży rożnego typu dodatki:

welony – z haftem, z koralikami i kryształkami, krótkie i długie
rękawiczki
biżuteria, diademy
stroiki kwiatowe, szpilki do włosów itp.
podwiązki
buty
okrycia wierzchnie: bolerka z rożnych tkanin, szale, futerka, itp.
La Mariee
tel.226222410
email:salon.warszawa@lamariee.pl
http://www.lamariee.pl