POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Elle
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
MS Moda jest marką znanego i cenionego w Polsce producenta sukien ślubnych. Suknie ślubne z logo MS Moda można spotkać w przeszło 100 Salonach Ślubnych w całej Polsce, w tym w największych miastach, tj. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Lublinie itd.

MS Moda dynamicznie rozwija również sprzedaż swoich sukien za granicami Polski gdzie od 2010 roku jest obecna na największych Targach Ślubnych w Europie, do których należą targi w Paryżu, Rzymie, Moskwie, Essen, Duesseldorfie i Harrogate. W roku 2014 MS Moda będzie prezentowała swoją kolekcję również na targach w Barcelonie i Mediolanie. Propozycje kieleckiej firmy cieszą się tam dużym zainteresowaniem, czego efektem jest współpraca z wieloma tamtejszymi salonami ślubnymi. Dzisiaj MS Moda realizuje eksport sukien ślubnych do 30 krajów, m.in. do Niemiec, Francji, Rosji, Włoch, Anglii, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Grecji, Czech, Słowacji, Finlandii, Portugalii, Turcji, Cypru, a nawet do Izraela.

MS Moda zapraszana jest również do prezentacji swoich sukien podczas konkursów piękności. W latach 2010 i 2011 suknie z kolekcji MS Moda były prezentowane przez kandydatki do tytułu Miss Polonia podczas finału konkursu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej . Suknie marki MS Moda są też nagradzane na konkursach sukien ślubnych Podczas kilku edycji targów Modny Ślub suknie MS Moda otrzymywały nagrody w konkursach Bridal Awards.

MS Moda oferuje suknie ślubne zaprojektowane według obecnie najnow­szych głównych trendów mody światowej, które są wykonane z najlepszych tkanin i haf­tów dostępnych na świecie. Suknie zdobione są również kryształami znanej światowej marki Swarovski.
Elle
tel.226700505
email: ms@msmoda.pl
http://www.msmoda.eu