POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Monarti Wita
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
MONARTI WITA
Śledzimy światowe trendy ale nie zapominamy także o klasycznych, zawsze modnych i nieśmiertelnych wzorach. Kupując u nas masz gwarancje najwyższej jakości stopu srebra. Dbamy, by kamienie były najlepszych możliwych czystości. Cała biżuteria w naszej ofercie została poddana testom na czystość srebra oraz na obecność szkodliwych metali stanowiących domieszkę srebra. Każdy przedmiot który sprzedajemy w sklepie przeszedł testy pozytywnie. Masz 100% pewności, że kupujesz srebrny wyrób wprowadzony na polski rynek w sposób legalny i nie budzący żadnych zastrzeżeń.

Wysoka jakość

Oferowana przez nas srebrna biżuteria wykonana jest z najczystszych dostępnych stopów srebra próba 925 i 930. Dbamy aby wykorzystywane kamienie szlachetne, półszlachetne i ozdobne były najczystsze i najpiękniejsze. Dbamy o wysoką jakość i piękno naszej biżuterii

100% Gwarancji Zadowolenia

Kupując w naszym sklepie internetowym masz gwarancje, że otrzymasz piękny, wartościowy i niepowtarzalny przedmiot. Gwarantujemy 100% zadowolenia z zakupu. Realizujemy zamówienie najszybciej jak to możliwe, zaraz po zarejestrowaniu zapłaty. Tak abyś jak najszybciej cieszyła się z pięknej biżuterii od Monarti

Atrakcyjna Cena

Oferujemy wysokiej jakości srebrną biżuterię po bardzo przystępnych cenach. Jakość wykorzystanych materiałów, modne i nowoczesne wzornictwo, eleganckie i dokładne wykończenie naszej biżuterii daje pewność, że kupują Państwo biżuterię wysokiej jakości po bardzo atrakcyjnej cenie.

Darmowa i ekspresowa przesyłka

Wysyłaną biżuterię pakujemy w piękne ozdobne pudełeczko i efektowny woreczek w sam raz na prezent. Biżuterię wysyłamy do 24 godzin roboczy od zaksięgowania wpłaty, zwykle od razu po zaksięgowaniu wpłaty. Wszystkie paczki są zabezpieczone przed zniszczeniem i dostarczane są przez Pocztę Polską. Zamówienia powyżej 50 zł posiadają opcję darmowej przesyłki.
Monarti
tel.506022485
email:sklep@monarti.pl
https://www.monarti.pl