POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


WĘC-Twój Jubiler
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Ciągłe wyzwania i potrzeby motywują nas do innowacyjnych i nietypowych działań. Wsłuchując się w głosy naszych klientów wdrożyliśmy nowatorską technologię, dzięki której możemy przygotować prawie każdy wymyślony przez naszych klientów model pierścionka, kolczyków czy wisiorków.

Najważniejsze są ręce doświadczonego złotnika. Jednak zanim On będzie mógł przystąpić do pracy należy przygotować stworzony w wyobraźni klienta projekt.
W celu skrócenia i uproszczenia tego procesu w 2009 r wdrożyliśmy w naszej firmie nowatorską technologię. Jest to kompleksowa linia będąca w efekcie całym systemem, dzięki któremu możemy zaprojektować nowy wzór, w prosty sposób wykonać jego prototyp na urządzeniu AUREUS®, i na koniec wykonać gotowy wyrób na nowoczesnej linii odlewniczej.

Dzięki tej technologii przygotujemy wizualizację projektu i przedstawimy ją klientowi (do akceptacji, ewentualnie dokonania w niej zmian i poprawek). Wykorzystanie komputerowej wizualizacji znacząco wpływa na skrócenie czasu procesu projektowania, a dodatkowo wprowadzanie zmian i poprawek jest mało uciążliwe.
Pototyp wydrukowany w żywicy światłouwardzalnej odlewany jest w złocie w warunkach próżni z dodatkową osłona argonu. Dzięki temu jakość końcowa biżuterii jaką otrzymujemy jest nieporównywalnie lepsza z wykonywaną dotychczasowymi metodami.

Wiemy, że zakup biżuterii jest wyjątkową czynnością i wiąże się także z emocjonalnymi przeżyciami i tymi dobrymi (euforia, podniecienie), ale i tymi negatywnymi (lęk, stres). Jeśli poszukujecie więc firmy, dającej Wam pewność, że transakcja odbędzie się bezpiecznie (posiadamy certyfikaty Trustet shop i Euro Label, serwis wec.com.pl posiada zabezpieczoną transmisję danych, a dane zawarte w certyfikacie SSL zostały zweryfikowane przez zaufane centrum certyfikacji) a zarazem w bardzo przyjemnych i satysfakcjonujących procesach sprzedażowych to pragnę Was serdecznie powitać. Dobrze trafiliście;).
WĘC-Twój Jubiler
tel.530788401
email:sklep@wec.com.pl
https://goo.gl/LDjjpS