POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


HOTEL MOTEL RESTAURACJA ZŁOTA RÓŻA
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
W malowniczej i pięknej okolicy bardzo blisko Legnicy, znajduje się nowo powstały jedyny taki na Dolnym Śląsku wyjątkowy obiekt w skład którego wchodzą hotel, motel i restauracja „ZŁOTA RÓŻA”.

W stylowo i unikatowo urządzonych wnętrzach organizujemy imprezy prywatne i firmowe, majówki, bankiety, konferencje, wesela, spotkania po latach, zjazdy, przyjęcia okolicznościowe, studniówek, uroczystości komunijne, spotkania biznesowe, uroczyste kolacje, szkolenia, jak również oferujemy możliwość spędzania rodzinnych weekendów.

Kompleks nasz posiada plac zabaw dla dzieci. W czasie imprez istnieje możliwość opieki nad dziećmi przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Drogi dojazdowe utwardzone, alejki z kamienia naturalnego, mała architektura z dużą ilością zieleni, całodobowo dozorowany parking na 50 pojazdów osobowych oraz 2 autokary.

Hotel***
Miejsca noclegowe są nowatorskie, estetyczne, przytulne. Tak w kilku słowach można przedstawić nasze pokoje. 16 wyjątkowych pokoi da poczucie ciepła i luksusu. Nawet najbardziej zapracowanym bezprzewodowe łącze zapewni łatwy i szybki dostęp do internetu. Dogodne i komfortowe wyposażenie pokoi w funkcjonalną łazienkę pozwoli zrelaksować się i wypocząć, a telewizor z telewizją satelitarną - będący w każdym pokoju - pomoże w rozrywce i zapewni bieżące informacje.

O poranku Szef kuchni zaprasza do Restauracji na smakowite śniadanie, a to wszystko w cenie pokoju.

Liczba miejsc w Hotelu: 32
- pokoje 2-osobowe - 13
- apartamenty - 3
HOTEL MOTEL RESTAURACJA ZŁOTA RÓŻA
tel.602762468
email:kontakt@hotel-zlotaroza.pl
http://www.hotel-zlotaroza.polturizm.ru