POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Witamy w Hurtowni Alkoholi
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Nasza Hurtownia oferuje niebywale szeroki asortyment alkoholi oraz win produkcji krajowej i zagranicznej. Hurtownia nasza istnieje na rynku od 1990 roku i jak dotąd cieszy się nieustannym zaufaniem u swoich odbiorców.

Współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami i dystrybutorami alkoholi z całej Polski takimi jak Stock Polska SA, Wyborowa SA, Diageo Polska SA, Sobieski SA, Domain Menada SA oraz kilkanastoma mniejszymi firmami, prowadzącymi własną produkcję lub bezpośredni import. Dzięki ściłej współpracy i indywidualnym umowom partnerskim w asortymencie Hurtowni na stałe jest około 2000 gatunków wódek, whisky, brandy, win, kremów i innych napojów alkoholowych we wszystkich dostępnych pojemnościach i odmianach.

Naszym wielkim atutem są pracownicy, którzy od wielu lat zapewniają wszystkim klientom profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo i pomoc.

Prowadzimy nie tylko sprzedaż hurtową ale także detaliczną w siedzibie naszej firmy. Młodym parom oferujemy najkorzystniejsze ceny na zakup wódki i wina na wesele.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Hurtowni i nawiązania stałej współpracy.
Hurtownia Arkadia
tel.512084849
email:arkadia@hurtowniaalkoholi.pl
https://hurtowniaalkoholi.pl