POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


NOWA RESTAURACJA DWORCOWA
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Oddajemy Państwu do dyspozycji dwie sale w ponad stu letnim budynku, w którym niegdyś mieścił się Hotel Pirinz Wilhelm. Poprzez wiele lat działalności najbardziej w pamięci mieszkańców naszego miasta zapisała się jednak Restauracja Dworcowa. Cieszymy się że od wielu lat darzycie nas Państwo zaufaniem i spędzacie w naszych murach najważniejsze chwile swojego życia organizując przyjęcia weselne swoje i swoich bliskich. Czując ogromną odpowiedzialność dołożymy wszelkich starań aby koleje wesele w Dworcowej zapamiętali Państwo i mile wspominali przez wiele lat.

Dwie sale, którymi dysponujemy dają nam możliwość zaoferowania Państwu organizacji niezapomnianej imprezy, dopasowanej do Waszych potrzeb i upodobań. Dodatkowo wspaniałe potrawy przygotowane przez naszego Szefa Kuchni pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się tym wyjątkowym dniem. W naszej kuchni korzystamy wyłącznie ze świeżych składników i naturalnych przypraw i ziół. Wszystkie potrawy są przygotowywane w naszej kuchni od podstaw, bezpośrednio przed weselem, dzięki czemu otrzymują Państwo potrawy najwyższej jakości, które zachowują wszystkie walory smakowe jak i żywieniowe.

Bezpośrednio przed restauracją i w jej sąsiedztwie znajdują się dwa parkingi mogące pomieścić kilkadziesiąt aut. Dwa ogródki znajdujące się bezpośrednio przed restauracją dają możliwość spędzenia chwil na świeżym powietrzu lub organizacji imprezy pod gołym niebem.
NOWA RESTAURACJA DWORCOWA
tel.603770237
email:nowarestauracjadworcowa@gmail.com
http://restauracjadworcowa.pl