POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Sala bankietowa w Hotelu Herman
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Ślub i wesele to ważna i podniosła chwila, najpiękniejszy dzień w życiu, wspomnienie, które zapadnie w pamięć na długi czas nie tylko Młodej Parze, ale i zgromadzonym w tym szczególnym dniu Gościom.

HOTEL HERMAN**** wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i z największą przyjemnością zorganizuje tak wyjątkowe wydarzenie. Mamy do zaoferowania piękne, przestronne sale bankietowe, wyśmienite potrawy, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta oraz miły i uczynny personel zapewniający najwyższy standard obsługi. Jesteśmy po to, aby pomóc zrealizować Państwa wymarzone wesele. Zapraszamy!

Hotel mieści się w pięknej, zabytkowej kamienicy, w samym centrum Płocka, dzięki czemu każdy Gość bez trudu zdoła dotrzeć na uroczystość. Niepowtarzalny, butikowy styl obiektu nada ceremonii szczególnego klimatu i sprawi, że Młoda Para i Goście poczują się naprawdę wyjątkowo.

HOTEL HERMAN**** od początku swojego funkcjonowania (2011 rok), otrzymał liczne wyróżnienia, będące dowodem satysfakcji dotychczasowych Gości, m.in.:

„Złoty Standard w obsłudze Klienta”,
nagrodę „Najlepszej hotelowej restauracji w woj. mazowieckim” (wg Poland 100 Best Restaurants 2012) dla hotelowej Restauracji
nominację do nagrody Best Hotel Awards 2013 w kategorii „Obsługa”, serwisów rezerwuje.pl oraz rezerwuje.com,
nagrodę „Travellers’ choice 2015″, serwisu TripAdvisor,
nagrodę „2014 Award od Excellence”, serwisu Booking.com,
a przede wszystkim – najwyższe oceny w Płocku na najważniejszych portalach rezerwacyjnych i opiniotwórczych takich jak: Booking.com, TripAdvisor, HolidayCheck.
Hotel Herman
tel.243670000
email:marketing@hotelherman.pl
http://www.hotelherman.pl