POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Pałac Pass
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Pałac Pass – miejsce z duszą, które ma stać się na te najważniejsze chwile w życiu Państwa domem. Obiekt powstał w 1830 roku, został odrestaurowany z pietyzmem w 2011 roku stanowi połączenie klasycystycznych wzorców i współczesnych rozwiązań technologicznych. Pałac położony jest w widłach rzek Utraty i Rokitnicy, otoczony jest rozległym, zabytkowym 17 hektarowym angielskim parkiem gdzie w enklawie ciszy i śpiewu ptaków odbywają się niesamowite przyjęcia ogrodowe. Zapewniamy 7 apartamentów w Pałacu i 42 miejsca noclegowe w Przypałacowym Domu Gościnnym. Proponujemy organizację przyjęć we wnętrzach Pałacowych w 3 salach oraz na zewnątrz w białym namiocie otulonym zielenią.

Naszym gościom proponujemy część wypoczynkowo-rekreacyjną w formie: siłowni, sauny, jacuzzi, sali bilardowej z trzema stołami.

Nasza niesamowita kuchnia staropolska zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia a Pałac sam w sobie zauroczy pozostawiając miłe wspomnienia.

Pałac Pass to również Pałac Ślubów czyli godny świadek w ceremoniach cywilnych. Organizowane śluby w owalnej Sali Balowej lub pod ukwieconą altaną w ogrodzie są ukoronowaniem tego szczególnego aktu. Czerwony dywan, szpalery drewnianych krzeseł, ukwiecone otoczenie sal Pałacowych bądź ogrodu dodają tym chwilom niesamowitego blasku.
Pałac Pass
tel.785897157
email:kontakt@palacpass.pl
http://www.palacpass.pl