POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Dworek Nad Stawem
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Wesele to uciecha, wesołość. Niech ten wieczór będzie największą radością Młodej Pary, ich rodziców i zaproszonych gości. Wzniesiemy się dla Was na wyżyny naszych umiejętności, by tak było. Piękna, klasyczna sala, dopasowane dekoracje, kulinaria łechcące podniebienia, czystość i porządek, sprawna i subtelna obsługa, otoczenie przyrody, wiele dodatkowych atrakcji, komfort w każdym calu.
Zadbaliśmy o to o czym niekoniecznie pomyślisz a docenisz w trakcie trwania wesela - żeby cały teren był ogrodzony, parking wystarczył dla wszystkich samochodów, sala miała skuteczną wentylację i klimatyzację, łazienki były zawsze czyste i pachnące, oświetlenie było dostosowane do pory dnia i momentu przyjęcia, zawsze dysponujemy alternatywą dla braku prądu lub wody.
Przygotowaliśmy frapujące pakiety weselne oraz rozmaite atrakcje – wybierasz co chcesz. Skontaktuj się z nami w celu sprawdzenia dostępności obiektu w interesującym Cię terminie. Zapraszamy do obejrzenia obiektu, służymy radą, wsparciem i doświadczeniem.
Dworek Nad Stawem
tel.784401943
email:biuro@dworeknadstawem.eu
http://www.dworeknadstawem.eu