POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zajazd u Sylwii
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zajazd u Sylwii to nowoczesny obiekt hotelowo - restauracyjny. Położenie poza centrum miasta - Makowa Mazowieckiego gwarantuje gościom zajazdu spokój i możliwość relaksu.

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień pozostanie na długo w pamięci gości i młodej pary


Zajazd dysponuje 4 komfortowymi pokojami dwuosobowymi oraz dwoma przestronnymi apartamentami 4-6 osobowymi. Stylowo urządzone wnętrza pozwolą Państwu odpocząć od codziennego zgiełku i cieszyć się spokojem tego miejsca. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, TV i dostęp do bezprzewodowego Internetu.
W zajeździe mieści się Restauracja, która serwuje przysmaki kuchni z całego świata. Przytulne miejsce z barem zapewni Państwu możliwość poznania smaku alkoholi z różnych zakątków świata.


Zajazd u Sylwii jest nie tylko doskonałym miejscem wypoczynku, daje również możliwość realizacji przedsięwzięć biznesowych. Oferujemy profesjonalnie przygotowane, klimatyzowane centrum konferencyjne. Dwie sale pozwolą zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję lub firmowy bankiet na najwyższym poziomie.
Zajazd u Sylwii
tel.602461660
email:zajazdusylwii@o2.pl
http://www.zajazdusylwii.pl